Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 94 wiadomości z wszystkich 476 dla zadanych warunków: kategoria: Działania promocyjne;

Unijne miejsca otworzyły drzwi

Za nami trzecia już edycja ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Przez 4 dni (od 12 do 15 maja br.) w naszym regionie można było odwiedzić ponad 30 miejsc, które zmieniły się dzięki wsparciu uzyskanemu z Funduszy Europejskich.

2016-05-19
| kategorie: Wydarzenia, Działania promocyjne

URBACT III

URBACT to Europejski Program Współpracy Terytorialnej dla Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Miejskich. Podkreśla kluczową rolę, jaką miasta odgrywają w obliczu coraz bardziej złożonych przemian społecznych. URBACT pomaga miastom wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone metody, łączące wymiary ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi profesjonalistami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

2016-04-11
| kategorie: Wydarzenia, Działania promocyjne

Siła ludzi i potencjał miejsc

W listopadzie br. ukazał się 4. tom albumu z serii „Śląskie do przodu!”, poświęconego prezentacji wybranych inwestycji zrealizowanych przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

2015-12-18
| kategorie: Działania promocyjne

Inwestycje warte poznania

W listopadzie br. miała miejsce premiera 4. tomu albumu z serii „Śląskie do przodu!”, poświęconego prezentacji wybranych inwestycji zrealizowanych przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

2015-12-07
| kategorie: Działania promocyjne

Wizyty studyjne z warsztatem Design Thinking- rektrutacja rozpoczęta zapraszamy

Planujesz realizować projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 w części Europejskiego Funduszu Społecznego? Jeśli tak, musisz wziąć udział w wizytach studyjnych u beneficjentów EFS. Dowiesz się jak i czy warto sięgać po środki unijne. Dodatkowo nauczysz się pracy metodą design thinking.

2015-11-24
| kategorie: Szkolenia i konferencje, Działania promocyjne

Poznawaj projekty – wygrywaj nagrody

Przez najbliższe tygodnie warto uważniej słuchać Antyradia, popularnej regionalnej stacji radiowej. Na jej falach w okresie od 16 listopada do 11 grudnia br. emitowana jest bowiem akcja pod hasłem „Śląskie do przodu!”. Hasło to od kilku już lat patronuje serii albumów poświęconych wybranym projektom finansowanym z Programu Regionalnego.

2015-11-19
| kategorie: Działania promocyjne
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś