Przejdź do treści głównej

Konkurs – REGIOSTARS Awards 2021 organizowanego przez Komisję Europejską. Termin nadsyłania aplikacji upływa 9 maja 2021 r.


2021-02-11 08:48

Ogłoszenie konkursu

Tegoroczne  kategorie konkursowe to:
1.        INTELIGENTNA Europa: zwiększenie konkurencyjności lokalnych przedsiębiorstw w środowisku cyfrowym (SMART Europe: Increasing the competitiveness of local businesses in a digital world)
2.        ZIELONA Europa: ekologiczne i odporne społeczności w obszarach miejskich i wiejskich (GREEN Europe: Green and resilient communities in urban and rural setting)
3.        SPRAWIEDLIWA Europa: wspieranie włączenia społecznego i przeciwdziałania dyskryminacji (FAIR Europe: Fostering inclusion and anti-discrimination)
4.        ZURBANIZOWANA Europa: promowanie ekologicznych, zrównoważonych i opartych na obiegu zamkniętym systemów żywnościowych w miejskich obszarach funkcjonalnych (URBAN Europe: Promoting green, sustainable and circular food systems in functional urban areas)
5.        TEMAT ROKU: zwiększanie mobilności ekologicznej w regionach - Europejski Rok Kolei 2021 (TOPIC OF THE YEAR: Enhancing green mobility in the regions: European Year of Rail 2021)

KE zaprosi finalistów do udziału w sesjach szkoleniowych na temat komunikacji w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2021 w październiku br.
Zwycięzcy  REGIOSTARS Awards 2021 otrzymają płatne partnerstwo medialne o wartości 5 000 euro. Bliższe informacje na temat kategorii i kryteriów znajdują się w Podręczniku dla uczestników .
Uroczysta ceremonia REGIOSTARS, podczas której zostaną wręczone nagrody w pięciu kategoriach tematycznych oraz nagroda publiczności planowana jest w grudniu 2021 r. w Chorwacji.

Prosimy o zachęcanie do udziału w konkursie obecnych i byłych beneficjentów, których projekty pokazują nowe podejście do rozwoju regionalnego i dotyczą wskazanych obszarów.


Najważniejsze zasady pozostały bez zmian:
- aplikacja musi zawierać pisemną zgodę IZ w formie wypełnionego formularza (endorsement letter) lub e-maila (należy dołączyć do zgłoszenia wiadomość zapisaną w pdf) z równoważną informacją
- z jednego programu można zgłosić maksymalnie pięć projektów, jeśli ich realizacja rozpoczęła się po 1 stycznia 2007 r.

Aplikacje należy przesyłać online wyłącznie poprzez stronę internetową: https://www.regiostarsawards.eu.
Szczegółowe informacje na temat REGIOSTARS 2021 znajdą Państwo na stronie KE: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

Jeżeli  z Państwa programu zostaną wysłane aplikacje, bardzo prosimy o przesłanie do nas informacji na temat projektów startujących w konkursie (tytuł oraz kategoria konkursowa).


IZ RPO zachęcamy do promowania konkursu na Państwa stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/FunduszeUE/photos/pb.182786858438399.-2207520000../3933459296704451/?type=3&theater

Liczymy na wiele interesujących zgłoszeń z Państwa programów oraz trzymamy kciuki za projekty w tegorocznej edycji konkursu.


Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś